Últimas Noticias
  1. VIII TORNEO FUTBOLÍN BOLASO
  2. 29º MUNDIAL DE FUTBOLÍN EN PUNTA UMBRÍA
  3. CAMPEONATO DE FUTBOLÍN HOTEL MARINA BLANCA EN CASTELLÓN
  4. I TORNEO NACIONAL FUTBOLÍN AFA 8 BARRAS
  5. MASTER DE FUTBOLÍN

EJEA

LIGA EJEA

2020

LIGA EJEA 2020

PosequipoPJUGGANEMPPERPFAVPCONPTOS
1ILUMINATIS3300241615
2OASIS WHISKY3201221212
3CAF. OASIS 13201201512
4TEAM X310218229
5MAJARIS OASIS310217168
6MALPI TEAM30034243
calendario Liga Ejea 2020 modi